TATİL ARA

Altınoluk 'a Nasıl Gidilir?


İstanbul Bursa Yolu Üzerinden Altınoluk'a Nasıl Gidilir?

İstanbul, Bursa, Balıkesir, Edremit, Akçay, Altınoluk yol mesafesi yaklaşık 510 km'dir. Özel aracınızla gelmeyi seçerseniz eğer İstanbul’dan 243.km sonra Bursa’ya, Bursa’dan 151 km. sonra Balıkesir’e, Balıkesir’den 90 km. sonra Edremit'e, Edremit'ten 8 km. sonra Akçay'a, Akçay'dan sonra da yaklaşık 17 km gittikten sonra Altınoluk'a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bandırma Üzerinden Feribotla Altınoluk'a Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Bandırma Feribotlarına binerek yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra Bandırma'ya ulaşabilirsiniz. Bandırma'dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir'e ulaşıyorsunuz Balıkesir'den Edremit'e, Edremit'ten Akçay'a Akçay'dan sonra da Altınoluk'a ulaşabilirsiniz. Aracınız yoksa Bandırma feribotlarından indikten sonra Feribotların iniş saatine göre düzenlenmiş Edremit, Akçay, Altınoluk otobüslerine hiç beklemeden binerek direkt ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tekirdağ Çanakkale Yolu Üzerinden Altınoluk'a Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu-Altınoluk güzergahını takip ediyoruz. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km' dir. İstanbul Kınalı arası otoyolunu kullananlar Tekirdağ'dan Keşan'a sonra da Gelibolu'ya ulaşacaksınız. Buradan Lapseki'ye veya Eceabat'tan Çanakkale'ye saat başı kalkan feribotlarla karşıya geçebilirsiniz. Buradan Ezine yolunu takip ederek Küçükkuyu'ya buradan da Edremit istikametine giderken Altınoluk sizi karşılıyor.
Eğer yolculuğunu otobüsle yapacaksanız: Pamukkale, Uludağ, Kamil Koç, Akçay veya Metro Turizm'in seferleriyle Altınoluk'a ulaşabilirsiniz.


İzmir’den Altınoluk'a Nasıl Gidilir?

İzmir’den Akçay arası toplam 223 km. İzmir'den Akçay'a doğru yola çıktıktan 160 km sonra Ayvalık'a, Ayvalık’tan 40 km. sonra Edremit'e, Edremit'ten 8 km. sonra Akçay’a, Akçay'dan 17 km sonra da Altınoluk'a ulaşabilirsiniz.

Ankara’dan Altınoluk'a Nasıl Gidilir?

Karayolu ile ulaşmak isterseniz: Bursa Karayolunu tercih etmelidirler. Bursa ve Ankara arası 382 km. yaklaşık 5 saattir. Bursa’dan 151 km. sonra, Balıkesir’e ulaşacaklardır. Balıkesir’den 90 km. sonra Edremit'e, 8 km. sonra Akçay'a ve 17 km sonra da Altınoluk'a ulaşabilirsiniz.