TATİL ARA

Akyaka'da Konaklama

Sırtını yemyeşil dağlara, eteklerini masmavi sulara bırakmış sessiz, sakin, huzur dolu bir kasaba Akyaka. Yediğiniz içtiğiniz her şey yaşadığınız yörenin doğal ortamında, sağlıklı bir şekilde yetiştiriliyor. Çevre ve gürültü kirliliği yok. Ne yana baksanız yeşil, ne yana baksanız mavi, ne yana baksanız tarih. Etrafınızda gözü rahatsız eden hiçbirşey yok.Kadın Azmağı isimli nehir bir akvaryum kadar berrak ve renkli.  Eğer sessiz, sakin kalabalıktan uzak bir tatil istiyorsanız bu belde tam size göre.

Kendisi küçük olabilir ama sizin şu ana kadar duymadığınız bir çok hayvan türünü, bitki türünü ve özellikle doğanın ona yaptığı en büyük cömertlik olan yeşil ve mavinin bütün tonlarını barındıran güzelim ovası ve denizi ile hakikaten büyüleyicidir Akyaka.

Akyaka, mimarisi ile de oldukça dikkat çeker.Eski evler modern mimari ile birleştirilmiş ve böylece Akyaka’ya özgü ev tipleri oluşturulmuş.Akyaka'da evler genelde iki katlı inşa edilmiş ve hemen hemen her evin de rengarenk çiçekli bahçelerini mümkün. İşte bu evler gibi konforlu, sakin, huzurlu ve muhteşem manzaralı oteller, pansiyonlar Akyaka-Gökova beldesinin turizmi için vazgeçilmezdirler.

Akyaka mimarisinin yansıdığı çeşit çeşit otellerin bulunduğu Akyaka konaklama için mükemmel bir seçimdir. Kaliteli sakin otellerde özlediğiniz samimiyeti ve sıcaklığı bulacak bundan sonraki tatillerinizde de Akyaka Otellerini tercih edeceksiniz.