TATİL ARA

Akçay Otel ve Pansiyon Fiyatları

Akçay otel ve pansiyon fiyatları ile her bütçeye uygun bir tatil beldesi.Güleryüzlü Akçay halkı ile yaptığınız tatilden sonra ise Akçay'dan ayrılmak istemeyeceksiniz. Akçay'da pansiyon fiyatları pansiyon kalitesine ve bulunduğu konuma göre 25-50 TL arasında değişmektedir.

Bütçenize uygun ve ekonomik bir tatil istiyorsanız pansiyonları tercih etmelisiniz. Her tatil beldesinde olduğu gibi pansiyon fiyatları Mayıs ve Haziran aylarında oldukça uygundur. Haziran ayı sonrasında sezon fiyatları uygulanır. Bu yüzden Mayıs ve haziran aylarında yapacağınız tatiller daha ekonomik olacaktır. Akçay bölgesinde otel fiyatları 40 TL'den başlayıp 160
TL'ye kadar çıkmaktadır.

Butik Oteller ; Genellikle sahibi tarafından işletilen, işleten kişiye her an ulaşılabilen. Sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında gibi geçen. Normal otellerden farklı olan. Bir ahbap, arkadaş evine gidilmiş, konuk olunmuş hissi veren. Özel tasarımı ve tarzı olan, odaları normal oda numaralı olmayan. Kendine has ve özgün olan. Bir yerin taklidi olmayan. Ayrıldığınızda, kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yer olan. İlgi ve merak uyandıran. Otel atmosferini yaşatmamaya çalışan tesislerdir.Akçay Butik otellerini burada bulabilirsiniz.

Butik otel fiyatları ise 85-100 TL arasındadır. Ayrıca Akçay'da kaliteli ve yıldızlı otel bulmak mümkündür.

Balıkesir Akçay Apart Otel fiyatları tüm bölgelerde olduğu gibi sezon ortasında biraz yükselme göztermektedir. Fakat bu yükselme lüks otellerde daha fazladır. Akçay'daki Apart Otel fiyatları sezon ortası da olsa bütçenize uygundur.

Apart oteller, genellikle ailece tatil yapabileceğiniz, canınız ne isterse kendiniz pişirebileceğiniz, mutfağı, banyosu, salonu ve odaları bulunan apart daire tipi otellerdir.Akçay beldesinde bulunan apart otellerin bazıları şunlardır.

(Yazının tarihi 2012 yılıdır.)